Informacje o programie

Program Wolontariat Warsaw Jumping 2024 skierowany jest do wszystkich miłośników jeździectwa oraz osób, które chcą rozpocząć przygodę z tym pięknym sportem. Wolontariusze po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć jak wyglądają “od kuchni” międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody najwyższej rangi. Różnorodność funkcji, tj. pomoc na parkurze i rozprężalni, wsparcie centrum prasowego i social mediów, obsługa recepcji widza, pomoc stajenna, przygotowanie ceremonii dekoracji, pozwoli każdemu chętnemu na znalezienie idealnego miejsca dla siebie. Wolontariat to idealna okazja na zdobycie doświadczenia w trakcie tak ważnego wydarzenia oraz poszerzenie horyzontów przez adeptów jeździectwa.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Wolontariacie podczas wydarzenia Warsaw Jumping 2024 w dniach 5 – 8 września zapoznaj się z regulaminem oraz zarejestruj swoją kandydaturę w generatorze pod przyciskiem na dole strony.

W generatorze:

• Zaloguj się jako Osoba Fizyczna
  • Kliknij czerwony przycisk „WYPEŁNIJ WNIOSEK”
  • Wybierz program „Wolontariat Warsaw Jumping”
  • Wypełnij aplikację i zatwierdź wszystkie niezbędne zgody.
  • Złóż wniosek

Zgłoszenia może dokonać jedynie osoba pełnoletnia. Jeżeli nie masz 18 lat, poproś o to rodzica/opiekuna prawnego.

O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą elektroniczną.

Więcej informacji o wydarzeniu na: https://warsawjumping.com/

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizacje projektów innych organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, klubów sportowych, instytucji edukacyjnych i kulturalnych, zakładów opiekuńczych itd. poprzez udzielanie darowizn pieniężnych na zadania z obszaru sportu, kultury, edukacji, aktywizacji …